SIA „Goldingen Invest” ir ģimenes uzņēmums kurš ir dibināts 2010.gadā, uzņēmums nodarbojas ar dažādu veidu celtniecības darbiem. Nostrādāto gadu laikā esam uzkrājuši pietiekami lielu pieredzi būvniecībā, un turpinam veiksmīgi nostiprināt savas pozīcijas būvniecības nozarē. Esam būvējuši sākot no individuāli dzīvojamām mājām, angāriem, kūtīm, mēslu krātuvēm, beidzot ar biogāzes stacijām un hektāru lielām siltumnīcām.

Katru gadu apgūto celtniecības darbu apjoms ir stabili pieaudzis. Domājot par ilgspējīgu darbību, mēs lielu daļu peļnas ieguldam uzņēmuma attīstībā.Tādēļ esam uzkrājuši ievērojamu tehnisko nodrošinājumu un izveidojuši vēl vienu uzņēmumu SIA „Kurland Steel” , kuram darbības nozare ir metālapstrāde.

Šobrīd, SIA „Goldingen Invest” ir uzņēmums ar labu reputāciju, kas var lepoties ar kvalitatīvi paveiktiem darbiem visā Latvijas teritorijā.

Mēs esam pateicīgi klientiem par uzticību, izvēloties tieši mūsu uzņēmumu būvniecības darbu veikšanai. Kā arī esam gandarīti par līdzšinējo sadarbību un priecāsimies par turpmāko sadarbību.